Co bylo a bude

Publikováno: 

Tak skončila doba přípravy na jarní část sezóny. Po turnaji na Spartaku, kde jsme hráli o konečné 5. místo s mužstvem Dublovic, jsme skončili na konečném 6. místě po výsledku 4:4 a po prohraném penaltovém rozstřelu. Mužstvo Dublovic se dostavilo pouze s 9. hráči. Naše lavička tentokráte byla nabitá, a proto jsme zapůjčili na střídačku 2 hráče od nás (to proto, aby si zahráli všichni hráči). Paradoxem je, že Vrtule dala z 8 branek 5 oproti 3 brankám Dublovic. Utkání bylo pojato spíše jako příprava. Turnaj splnil účel pro konsolidaci mužstva. Někteří hráči se snažili a bojovali o post v základní sestavě. 

Po tomto turnaji jsme hráli přátelské utkání s mužstvem Prostředí Lhoty. Toto utkání jsme vyhráli 3:2 po poločase 0:1, když jsme museli stále dotahovat náskok soupeře. Utkání rozhodoval velice přesně a nekompromisně hlavní rozhodčí (JÁ). Branky: Beňo, Čížek Michal, Ngo. 

23.3.2019 v 15 hodin nastane hodina H, kdy se ukáže naše připravenost na mistrovská utkání. Začínáme na hřišti Nečíně. Nečín je po podzimu na 3. místě tabulky. Čeká nás těžký zápas. Přijďte podpořit hráče. A dnes s heslem: Ať se Vrtule hezky roztočí – sportu zdar! Trenér Martin Matějka.