Přípravné utkání Láz – Rožmitál 5:3(5:2), hrané 3.3.2012 na umělé trávě Spartaku Příbram.

Publikováno:

S Rožmitálem to bylo hodně divoké utkání s množstvím šancí na obou stranách, kdy se hrálo nahoru dolů.Soupeře jsme evidentně zaskočili aktivním napadáním v prvním poločase.Navíc se nám dařilo dotáhnout většinu útočných akcí až do koncovky. Nám paradoxně ublížilo naše vysoké vedení Mužstvo začalo převádět něco, co by se stávat nemělo. Začali jsme ztrácet jednoduché míče na půlící čáře a soupeř chodil do rychlých protiútoků do otevřené obrany. V druhém poločase měl několik stoprocentních šancí a jen mimořádný výkon našeho brankáře nás udržel ve hře. Všichni naši hráči snad získali novou zkušenost, že i za stavu 4:0 musí hrát stejně jako na začátku a nepřidávat něco jiného, co hře neprospěje.
V 5.minutě Lédl lehce líznul hlavou centr Bátovského zleva  1:0.V 15.minutě Mir.Čížek ve sprintu unikl po pravé straně,polovysokým centrem od  brankové čáry našel nabíhajícího M.Haase – 2:0.Ve 24.minutě po sérii nepřesností z obou stran postupoval Mich.Čížek po levé straně a střelou z téměř nulového úhlu překvapil všechny včetně brankáře – 3:0.34.min. – dobrá kombinace Rožmitálu po naší levé straně pokračuje zpětnou přihrávkou a střelou po břevno – 3:1.38.min. – načechraný centr Létla zprava,Bátovský sám na vzdálenější tyči přesně zakončil hlavou do odkryté branky – 4:1.41. min.Červenkova dlouhá přihrávka našla uvnitř pokutového území Mich.Čížka – zpracování na prsa,míč na zem,střela po zemi k tyči-jako z učebnice  – 5:1.45.min. –zbytečnou kombinací na vlastní polovině si koledujeme o trest- ztrácíme míč a soupeři nabízíme šanci-zakončení zblízka …5:2.
51.min. – Kabíček otálí s přihrávkou,ztrácí v souboji míč –následuje brejk soupeře s přesným zakončením – 5:3.

Láz – Rožmitál      5:3(5:2)

Sestava: Pištora(46.Heřman)-Mir.Čížek,Kolář,Hodermarský-Kabíček-Červenka,Burian,Mich.Čížek,Bátovský- M.Haas.Lédl

Do hry dále zasáhli:Chvátal,Čajko,Černý,Hanus,Šurik.