Volnočasové aktivity

Text je v přípravě…

Příspěvky

Turnaj ve Lhotě

Volejbalové družstvo opět zabodovalo. Na turnaji ve Lhotě obsadili třetí místo. Jak vidno, poctivá příprava (viz foto z tréninku) se vyplácí.

Žádný komentář

Lázský bodlo 2019

V sobotu 13. července se uskutečnil další ročník tradičního turnaje Lázský bodlo. O dosažení co nejlepších výsledků se snažilo 9 mužstev. Vítězství si odnesli Bambáni, druhé místo obsadila Jihočeská pivnice. Ačkoliv o třetí místo bojovala Vrtule s mužstvem se zavádějícím názvem Hodně špatný, prohrála a získala tak bramborovou medaili a cenu útěchy. Po celou dobu […]

Žádný komentář

Turnaj ve stolním tenise

V sobotu 8. června pořádá oddíl volnočasových aktivit turnaj ve stolním tenise pro všechny věkové kategorie. Zahájení ve 14:00 hodin v sále OÚ v Lázu. Startovné 20,00 Kč, pro děti zdarma. Počet účastníků omezen, přijďte včas.  

Žádný komentář

Lázský Bodlo 2019

Na sobotu 13. července 2019 je naplánován  tradiční turnaj v malé kopané Lázský bodlo. Začátek na místním hřišti v 8:30 hodin. Zájemci se mohou přihlásit na tel. č. 724 527 698 nebo 777 693 332.  

Žádný komentář

Ukliďme Česko – výzva Vrtuláčků

Naši Vrtuláčci se zapojili do akce Ukliďme Česko a vyzývají další členy Sokola a občany Lázu k následování. Přijmete jejich výzvu a zúčastníte se úklidu prostoru kolem hřiště? Sraz v sobotu 6. dubna 2019 v 10:00 hodin u kabin. S sebou pracovní rukavice a pytle na odpad.  

Žádný komentář

Vánoční pinec 2018

Vánoční pohoda – posedávání či polehávání u televize a konzumace nachystaných dobrot? Nic pro členy našeho oddílu volnočasových aktivit. Aby zúročili své pravidelné tréninky v sále OÚ, uspořádali koncem kalendářního roku 2018 turnaj ve stolním tenise. Všichni přihlášení (16 tenistů a 2 tenistky) se ze všech sil snažili probojovat do finále. Konečné vítězství si odnesl David […]

Žádný komentář

Nohejbal 2018

Sobota 18. srpna 2018 – 35. ročník nohejbalového turnaje

Žádný komentář

Turnaj ve stolním tenise

Oddíl volnočasových a rekreačních sportů pořádá 19. května 2018 v obecním sále v Lázu turnaj ve stolním tenise pro všechny věkové kategorie. Začátek v 15:00 hodin, počet účastníků je omezen, proto přijďte včas. Startovné pro děti zdarma, dospělí uhradí na místě 20 Kč.

Žádný komentář

Zavěšení sítě

V sobotu 24. 3. dopoledne se na fotbalovém hřišti sešla skupina dobrovolníků, aby zavěšením ochranné sítě dokončila zabezpečení  dětského hřiště před možným zraněním míčem během fotbalových utkání. Nutno podotknout, že mezi přítomnými byli pouze 2 fotbalisté (!), většinu představovali členové oddílu volnočasových aktivit. Jak je vidět na připojených fotkách, práce to nebyla jednoduchá, bez pomoci […]

Žádný komentář

Pinec 2017 (příspěvek do LL 1/18)

Asi málokomu v Lázu unikla informace, že již čtvrtým rokem chodí každou středu do sálu partička nadšenců prohánět po stolech dříve celuloidové, dnes již plastové míčky. Méně známým faktem je, že je tato partička začleněna pod Sokol Vrtule Láz jako Oddíl volnočasových a rekreačních sportů a právě z jednání výboru Vrtule přinesl na jeden z posledních listopadových středečních […]

Žádný komentář

Umisťování sloupů na zavěšení sítě

V září 2017 se několik dobrovolníků (převážně z řad oddílu volnočasového a rekreačního sportu) zúčastnilo brigády na betonování sloupů, které budou sloužit k zavěšení sítě oddělující fotbalové hřiště od přilehlého hřiště dětského. O tom, že se nejednalo o jednoduchou záležitost, vypovídají následující fotografie J. Drozena:  

Žádný komentář