Pinec 2020

Publikováno:

Třetí únorovou sobotu patřil obecní sál v Lázu stolnímu tenisu. Oddíl volnočasových aktivit pořádal tradiční turnaj. Akce Pinec 2020 se zúčastnilo 16 dospělých a 6 dětí. Na čtyřech stolech se soutěžilo v kategorii jednotlivců a čtyřhry dospělých, děti hrály systémem každý s každým. Vítězové čtyř rozlosovaných skupin jednotlivců (Šolín, Hrabuša, Vošmik a Burian) svá osmifinálová i čtvrtfinálová utkání ovládli a rozdali si to spolu v semifinálových bojích o příčky nejvyšší. 1. místo vybojoval stylem Vini vidi vici Jiří Burian, 2. David Vošmik a 3. David Hrabuša. Ve čtyřhře vybojovala 1. místo dvojice Milan Jaríček + Láďa Stoklasa, 2. Honza Svajčík + David Vošmik a 3. Vláďa Bena + Michal Hala. V dětské kategorii v dramatickém finálovém utkání plném krásných výměn získal nakonec první místo Kryštof Hrabuša, druhou příčku obsadil Václav Jan Hašl a 3. se umístil Matěj Čajko. Vítězové byli odměněni diplomy a poháry. Všem zúčastněným děkujeme, že si našli čas a přišli si zasportovat.