Branky: Michal Čížek (0:1), Palivec (0:2), Michal Čížek (0:3), Beňo (0:4)
Žluté karty: Beňo, Jindřich
Rozhodčí: Marek
Diváků: „60“

Náš tým po dvou vítězstvích v řadě přijel do Pečic neprohrát a od úvodních minut zatlačil svého protivníka na jeho polovinu. Po několika pokusných střelách z větší vzdálenosti se náš tým dočkal branky v  19. minutě, rohový kop Hejduka hlavičkoval Šourek, míč se dostal před volného Michala Čížka, pro ktrého nebyl problém rozvlnit síť 0:1
O dvě minuty později při nás stojí štěstí, domácí zahrávají standardní situaci a zcela osamocný Klement orazítkoval hlavou tyč naší branky.
Až v 38. minutě přichází chvíle pro kapitána Palivce, jeho střela (trestný kop) ze  35 metrů končí v šibenici bezmocného gólmana domácích 0:2
O pár minut později dostává zbytečnou žlutou kartu Jindřich. Aby toho nebylo málo, napřáhl velmi dobře hrající Michal Čížek ze 35 metrů a k údivu všech se míč zatřepal až v brance domácích 0:3! A tak končí poločas v náš prospěch.
II. dějství
Ve druhém poločase dostává nejprve zbytečnou žlutou kartu Lukáš Beňo. Aby vše napravil, v 56. minutě napřáhl ke střele z vápna a překonal bezmocného gólmana počtvrté 0:4!
O dvě minuty později neodkopl míč do bezpečí obranář Jaríček, centrovaný míč do ofsajdové pozice dává domácím možnost snížit na 1:4!
Po této brance náš tým kupil řadu nepřesností a rozhodčí Marek nesmyslně připískával domácím. některé verdikty jsou až směšné.
Po jednom z nich faulují domácí bezmocného Jaríčka, rozhodčí Marek překvapivě přehlíží tento faul a domácí Klement pohodlně překonává bezmocného Klímu podruhé. Nepřesnosti ve hře a vymyšlené rozhodování pana Marka zapříčinilo, že se fotbal vytratil ze hřiště.
Naštěstí čas byl neúprosný a domácí tým byl neškodným protivníkem.
Náš tým zaslouží pochvalu za dodrženou taktiku a třetí vítězství v řadě nás posouvá v tabulce na 4. místo.

Vítězná sestava VRTULE:
Petr Klíma – Michal Troják, Josef Bernášek, Milan Jaríček – Michal Šourek – Jan Jindřich, Jaroslav Palivec, Michal Čížek, Petr Hejduk – Lukáš Beňo (70. minuta Milan Štofíra), Jiří Červenka (80. minuta Petr Oktábec)…
Trenéři: Ladislav Štětina a Josef Šourek
Vedoucí: Miroslav Klíma