D o l ní H b i t y A – L á z A 3 : 2 (2 :2)

Publikováno:

D o l ní  H b i t y  A  –  L á z  A   3 : 2 (2 :2)

Dolní Hbity nás v minulosti dokázaly často potrápit.Tentokrát však byl úvod utkání jako zr zlého snu.Ve 2.min. si Čajko neporadil s rychlým Červenkou,který po sólu zakončil z úhlu přesně k tyči.V 8.min.Ngo tak přesný nebyl a střela minula branku.V 10. byl hbitský rychlík Červenka zastaven před vápnem jen za cenu faulu a z následného přímého kopu sám obstřelil

zeď.Brankář Pištora se za míčem jen ohlédl.Ve 30. po rychle rozehraném přímém kopu a přizvednutém centru Mir.Čížka se míč snesl před branku,dorážka Ngo byla nepřesná.O několik vteřin později po další akci Mir.Čížka padá míč na břevno,Chvátal zblízka míjí branku.Ve 32.protlačil Chvátal míč přes několik hráčů a sám zakončil na 2:1.A ve 34.po zblokované střele Mir.Čížka vrátil míč do branky opět Chvátal – 2:2.V závěru poločasu ovládáme hru a je jen škoda,že šance zůstaly nevyužity.

Druhý poločas už byl z obou stran opatrnější,akce z obou stran často nedotažené nebo nepřesně zakončené.O výsledku nakonec rozhodl pokutový kop po střetu Mich.Čížka a Červenky.Tito dva se utkali krátce po sobě ve dvou podobných situacích.Poprvé rozhodčí Bičiště faul nepíská,podruhé už ano.Penaltu bezpečně proměnil sám Červenka a zkompletoval svůj hattrick.Ve zbytku utkání se domácí pozorně bránili a výsledek se už neměnil

Pištora –Mir.Čížek,Mich.Čížek,Čajko – Kabíček – Červenka,Chvátal,Lédl,Bátovský(88.Beňo) – M.Haas(86.Palivec),Ngo