Další přátelský zápas jsme zvládli s nulou vzadu. A skoro bez zranění.

Publikováno:

Láz A – Dolní Hbity A 2:0 (2:0) Góly: Beňo, Haas Milan

Dalším soupeřem v přípravě byly nakonec Dol.Hbity,které na poslední chvíli nahradily původně domluvené Teplýšovice.
Příležitost ukázat se ve hře dostali další hráči,kteří zatím v přípravných utkáních nehráli,do utkání zasáhlo celkem 16 hráčů. Oba soupeři se potkávají i v soutěži a na atmosféře zápasu to bylo znát.Bojovné utkání se nasazením v osobních soubojích blížilo mistráku. První poločas z naší strany lepší,druhá půle po mnoha střídáních už trochu horší,ale vyloženě nezklamal nikdo.
Ve 13.minutě po kombinaci Červenka-M.Haas našel zpětný oblouček M.Hasse na bližší tyč hlavu L.Beňa –1:0.
Ve 30.min. unikl střídajíci Palivec po levé straně až k brankové čáře,dal pod sebe po zemi až k hranici pokutového území na M.Haase,ten si míč  připravil na pravačku a trefil po zemi k tyči – 2:0.

Z druhého poločasu stojí za pozornost řada neproměněných příležitostí,několik hodně nepřesných střel zdálky a zahozený pokutový kop Maršíka v 75.minutě.

Sestava:
Heřman – Mir.Čížek.Kabíček,Hodermarský – Chvátal – Červanka,Maršík Jendruščák,Bátovský – M.Haas, Beňo
Střídání probíhalo hokejově – do utkání na různý počet minut dále zasáhli:Palivec,Hanus,Šurik,Oktábec,Štefan