Tochovice B – Láz A 2:3 (1:2) – Aktualizováno

Publikováno:

Druhé jarní kolo nás zavedlo do Tochovic.Utkání s místním béčkem se hrálo až v neděli odpoledne,takže hráči si hezky užili téměř celý víkend.A to je asi chyba…Dechová zkouška před zápasem provedena nebyla,ale troufám si tvrdit,že zdaleka ne všichni by prošli.Ale vraťme se do Tochovic.Domácí velmi mladý tým po výprasku v minulém kole v Pičíně začal s viditelným respektem,ale naše mužstvo začalo v poklidu,bez nasazení,bez pohybu.Paradoxně nás probudil až gól domácího Krejčího z 8.minuty – 1 : 0.Předcházel tomu náš roh,pak serie autů na polovině domácích ,ztráta míče a brejk domácích.Ve chvíli,kdy se zdálo.že jsme situaci zvládli,vystřelil Krejčí na bližší tyč a Meřman míč nezkrotil.
V 10.minutě se po kombinaci na levé straně opřel z 25 metrů do míče Bátovský a polovysokou střelou srovnal skore – 1 : 1.Ve 20.minutě si dvojice M.Haas,Chvátal vybojovala ukázkovým presingem míč, zakombinovala spolu a M.Haas předložil Chvátalovi zpětnou přihravku od lajny – 1 : 2.Pak následovaly dvě šance M.Haase,zvlášť ta druhá po sólu volala po gólu.brankář vyškrábl na roh.Po jeho rozehrání nakrátko se ujal míče Bátovský,přesnou přihrávkou našel na hranici pokutového území Kabíčka,který s přehledem umístil míč placírkou přesně k tyči-1 : 3(29.minuta).
Po poločasové domluvě,kdy se hovořilo hlavně o pohybu jsme ještě deset minut hru ovládali.Sem patří další šance M,Haase a jeho pokus o přehození brankáře šajtlí.Pak nám ale začal docházet kyslík,soupeř pochopil,že už nebezpeční nebudeme a pustil se do nás bez respektu.Prohráváme souboje,u každého míče jsme pozdě.A když v 67.minutě po rychle rozehraném kopu u půlicí čary se domácí zprava dostali až před branku a Troják zblízka dopravil míč do sítě,můžeme nakonec být rádi,že ve zbytku utkání jsme přežili tlak domácích a ubojovali tři body.

T o c h o v i c e   „B“   –  L á z        2 : 3 (1 : 3)

Heřman – M.Čížek ,Kolář,Hodermarský – Kabíček – Červenka,Burian,Jendruščák,

Bátovský(46.Palivec) – M.Haas,Chvátal(70.Čajko)Poznámka : Když jsem po utkání v kabině poznamenal:“pánové doufám,že během letošní sezony už nikdo další svatbu nechystáte“….Mira Číža odtušil:…teď už budou jen rozvody…