Drahlín – Láz A

Publikováno:

Problémy se sestavou pro tentokrát zapomenuty,dokonce jsme mohli využít nové úpravy pravidel o střídání většího počtu hráčů.Utkání jsme od samotného úvodu měli pevně pod kontrolou a zvláště první poločas byl exhibiční. Bližší info v článku…V 8.min.po přesném pasu si to namířil Chvátal po pravé straně přímočaře k brance a křížnou střelou otevřel gólový účet.V 15.jěště trefil Ngo po nepříliš povedené střele tyč,ve24 po střele z otočky těsně minul šibenici,ve 25.už třetí pokus skončil v síti.Takže Ngo na 0:2.V následujících minutách se necháváme příliš strhout hrou,do ofenzivy se zapojuje až zbytečně moc hráčů a otvíráme prostory pro brejky.Málem jsme potrestáni,domácí útočník z úhlu netrefil.Po půlhodině hry vysunul Kabíček vzorně Ngo,který vybíhal z vlastní poloviny a dlouhé sólo zakončené blafákem a dalším gólem 0:3.V 35.chybuje domácí golman při rozehrání,míče se zmocnil Chvátal a po krátké kličce ho dopravil do sítě – 0:4.Ve 37. uvolnil Lédl před brankou Ngo,ten chtěl akci vyšperkovat obloučkem přes padajícího brankáře atak až výpomoc spoluhráče Chvátala a jeho dorážka ve skluzu potvrdila gól – 0:5. Ve 39. mohl Lédl pohodlně uklidit do prázdné branky,místo toho pak míč zmizel v zahradě za brankou.To ve 40. už se mičuda kožená dostala na místo určení.Aktivitou hýřící Ngo udržel u levé lajny míč ve hře, následující centr neudržel golman a dobíhající střelecky disponovaný Chvátal dal už svůj čtvrtý gól v zápase -0:6.

Úvod druhé půle tradičně slabý,chybí koncentrace.Soupeř se osmělil,nebezpečné věci se dějí v blízkosti naší branky,pomohla nám i tyč.Ale 51.min.přinesla změnu skóre na druhé straně.Po střele Lédla z vápna se odražený míč dostal k Čížkovi,umístěná střela zapadla k levé tyči –0:7.Domácí se ve druhé půli zlepšili, my naopak.V 56.nás podruhé zachránila branková konstrukce po střele zdálky.Zábleske kvality byla akce ze 60.min.Rychlý protiútok ve třech hráčích byl jako z učebnice,i když neskončil brankou.Únik Švába po levé straně,na přihrávku Ngo ve skluzu nedosáhl,na zadní tyči ve správný moment nabíhající Červenka.Střela se bohužel přesně přesně potkala s brankářem.V 75.domácí trefili opět jen tyčku.

D r a h l í n    –     L á z       0 : 7 (0 : 6)

Heřman–M.Haas(81.Hanus),Kabíček,Szabo,J.Haas – Červenka(75.Oktábec),Čížek,Burian,Lédl(65.Bělina) –Ngo,Chvátal (46.Šváb)