Láz A – Trhové Dušníky 3:3

Publikováno:

Když  hned v první minutě Bátovského střela zdálky olízla břevno,koho by napadlo,že to bude na dlouhé minuty jediná nebezpečná akce.Hosté se do útočení zrovna nehrnuli,pozorně se věnovali především defenzívě.V držení míče jsme jasně vyhráli,ale naše snaha končí před šestnáctkou,případně slabou nebo nepřesnou střelou zdálky.a tak se stalo,že hosté z nebezpečných,jednoduše vedených protiútoků udeřili v 10. minutě .Ve 31. po rohu jsme nedopravili míč do bezpečí a po nedorozumění v obraně inkasujeme podruhé.Ve 34.mohlo být ještě hůř.Hostující útočníci postupují sami dva na Heřmana,obešlo se bez gólu.A z protiútoku si ve vápně sáhl na míč rukou Černý.Penaltu proměnil Lédl a snížil na 1:2.

Druhý poločas začínáme snahou více střílet,z této fáze utkání stojí za zmínku oblouček Chvátala,který přistál na horní síti kousek za břevnem.V nadějném rozletu jsme se zastavili v 50.min.,po faulu Čížka je nařízena penalta a soupeř  opět vede o dva góly.Po zbytek utkání těžkopadně kombinujeme a nedokážeme ničím překvapit.Ve chvíli, kdy už nikdo nevěřil v obrat se to podařio!V 85.po přenesení hry a centru zleva se v pádu trefil hlavou Palivec a o dvě minuty později obloučkem ze strany přehodil brankáře M.Haas. Je vyrovnáno a remíza už vydržela i po závěrečné střele hostů z přímého kopu.

V r t u l e     – T r h.  D u š n í k y          3 : 3 (1:2)

Heřman – Jendruščák,Kabíček(46.Beňo),Čížek,M.Haas –Červenka,Chvátal,Burian,Bátovský – Lédl,Palivec