Laz v prvním zápase jarní části sezóny vyhrál 4:1

Publikováno:

Dlouhé čekání skončilo,jaro je tady.Fotbalová sezona začala o tomto víkendu i v nižších soutěžích.V sobotu se v Lázu na první mistrák sešla velice slušná návštěva natěšených fanoušků.Když se přidá krásné jarní počasí,není se co divit,že atmosféra před utkáním byla taková až slavnostní.

A hezké věci byly k vidění i na hřišti.V 1.minutě přehodil Chvátal hostující stopery,mič se snesl k noze M.Haase a ten si poradil střelou po zemi k tyči – 1:0.V následujících minutách sledovali domácí fandové několik nedotažených příležitosti domácích po centrech ze stran nebo po rohových kopech.Střelba poměrně častá,ale většinou z uctivé vzdálenosti nebo z nepřipravených pozic.Hosté hrozili jen z brejkových situací,postupně se zatáhli na vlastní polovinu.A naše mužstvo si s tím najednou nevědělo rady.Dlouhá přihrávka za obranu najednou nešla,kombinace před pokutovým územím se nedařila,protože hráči byli bez pohybu.A dlouhé nakopávané balony na útočníky,to nebylo to pravé.Takže trochu beznaděj se vkradla do naší hry.A když navíc ve 30.minutě hostům vyšel brejk a Kolka vyrovnal na 1:1 bylo zle.Gólu předcházela zbytečná ztráta míče ve středu hřiště a hraniční (ne)ofsajdová situace.
V duhé půli se zlepšil pohyb našich hráčů bez míče,v tu chvíli se začala dařit kombinace a soupeře jsme začali přehrávat.V 57.minutě se včera v Lázu rozdávala fotbalová radost.Akce po ose Červenka-Mir.Čížek-M.Haas skončila naším druhým gólem.To celé odehráno z prvního doteku s přenášením hry z jedné strany na druhou.Jako z fotbalové učebnice!!!!!V 62.min. vydařená kombinace z levé strany Kabíček-Palivec,přetažený centr na druhou tyč zpracoval Jendruščák a nad padajícím brankářem- 3:1.Ve 41.min. prokličkoval Jendruščák zleva do vápna,jeho oblouček našel u druhé tyče M.Haase,který dovršil svůj hattrick – 4:1.

Sokol Vrtule Láz   –    Milín „B“      4 : 1 (1:1)