LL 3. čtvrtletí 2017

Publikováno: 

Fotbal

Po odmítnutí postupu do okresního přeboru z druhého místa jsme úspěšně zahájili podzimní část soutěže III. třídy ročníku 2017/18. Po šesti kolech jsme první s 15 body stejně jako druhá Višňová, ale s impozantním skóre 27:8. Doufám, že naše příznivce jak z diváků, kteří na naše utkání chodí, tak z facebookového portálu Sokol Vrule Láz Fans, nezklameme.

Další utkání podzimu: 7.10.- 16:30 doma Višňová, 14.10. -15:30 ve Staré Huti, 21.10. -15:30 doma Pičín „B“, 28.10.-14:30 doma Bohutín „B“, 5.11. – 14:00 v Dal. Dušníkách „B“, 11.11.- 14.00 doma Pečice a poslední 19.11.- 13:30 v Milíně „B“.Vrtuláčky jsme přihlásili do starší přípravky. Došlo také k posílení kádru. V podzimní části, kdy podle rozlosování nastupují vesměs proti silnějším (1. FK, Spartak Pb), se drží statečně.

Prázdninové akce

První akcí, která proběhla, byl devátý ročník Lázského bodla. Tento turnaj v malé kopané měl  už tradičně v okresním formátu bohaté zastoupení. Děkujeme organizátorům za pěkný sportovní zážitek. Druhou, neméně úspěšnou akcí, bylo v rámci výročí založení SVL o pouti sportovní odpoledne. V předzápase si zahráli Vrtuláčci a pak dospělí sehráli přátelské utkání se soupeřem z Rakouska. Následovala sportovní zábava na sále OÚ a i zde jsme našim hostům  předvedli co dovedeme. Také organizátorům  této akce je potřeba poděkovat.  Za hojné účasti proběhl v měsíci srpnu náš nejstarší, tradiční 34. ročník nohejbalového turnaje. I tady je na místě poděkovat jeho organizátorům. Náš oddíl rekreačního a volnočasového sportu pravidelně využíval o prázdninách volejbalové hřiště a s podzimem se k provozování sportovních aktivit přesune do tělocvičny v Bohutíně. Též bude využívat sál OÚ k hraní stolního tenisu.

Pracovní aktivity

Protože se nepodařilo ani napotřetí zalepit nádrž na vodu, budeme muset ve spolupráci s OÚ vymyslet dlouhodobé řešení tohoto problému. Sice se zpožděním, ale přece, se nám podařilo v rámci brigády zabetonovat sloupy pro záchytnou síť mezi dětským hřištěm a hřištěm na fotbal.