Narysov – Láz A 1:8 (1:4)

Publikováno:

Nedělní mistrák v Narysově byl už dopředu problémový.V neděli hrává obvykle i béčko a sestavení dvou jedenáctek na stejnou dobu je tedy značný problém. Více v článku….V 5.min. se J.Haas dostal po kombinaci až na střed hřiště, nebál se vystřelit levou a přesná rána skončila v síti.V následující čtvrthodině se nám nedaří, hrajeme moc zataženě a domácí se dostávají do nebezpečných situací, které řešíme na poslední chvíli. Až ve 21.pronikl zprava až k brankové čáře Burian, zpětnou přihrávkou připravil šanci pro Beňa, střela zapadla k tyči – 0:2. Narysovští odpověděli o tři minuty později –na přímý kop z prostoru před střídačkou si v pravý moment naběhl Chudý a snížil na 1:2. Domácí se začali tlačit dopředu a naší hře to prospělo. V této fázi máme řadu rychlých protiútoků s přečíslením, zatím bez gólového efektu. Ve29.po několikanásobném ostřelování branky jsme si vynutili pokutový kop za faul. Sám postižený Ngo ho proměnil – 1:3. Další brejk ve32.min.postrádal přímočarost, nakonec ale Červenka křížnou přihrávkou našel ve vápně Čížka, který si u zadní tyče věděl rady – 1:4. V závěru poločasu ještě neproměněné sólo Ngo a nastřelená tyč po tečované střele Červenky.

Druhý poločas jsme nepolevili a oproti posledním zápasům, jsme stále byli aktivní. Ve 48.dlouhé sólo Ngo, míč mu na nerovném terénu však uskočil. Po následujícím rohu pěkná střela Kabíčka nad branku. 51.minuta přinesla pohlednou akci. Po kolmici Kabička na Červenku, následovala přesná zpětná příhra na zezadu nabíhajícího Čížka a jeho přesná polovysoká rána končí popáté v domácí brance. V 69. v brejku tentokrát Beňo nezaváhal  a s přehledem upravil na 1:6. V 77. po závaru před naší brankou se dostávají do dalšího brejku dokonce oba útočníci spolu – blafákem zakončuje akci Ngo -1:7. V závěrečné desetiminutovce se po centru ze strany netrefil hlavou mezi tyče Čížek, vzápětí neproměněné sólo Beňa. Domácí už dávno rezignovali a dovolili nám ještě zvýšit skóre.Svojí třetí brankou v zápase se o to zasloužil Beňo, kterého ke skórování vyzval přihrávkou u postranní čáry Bělina.

N a r y s o v   – L á z    1:8(1:4)

Heřman – J,Haas,Kabíček,Szabó,Palivec – Červenka,Burian,Čížek,Lédl (59.Bělina) –Ngo,Beňo