P e č i c e – L á z 0:2 (0:1)

Publikováno:

Největším problémem víkendu se stalo dát dohromady dvě jedenáctky provozuschopných hráčů.Áčko i Béčko hrály ve stejnou dobu a to je téměř neřešitelný problém.

První poločas v Pečicích probíhal podle předpokladů,většinu času držíme míč, kombinujeme, ale do zakončení se dostáváme zřídka.Většina akcí probíhá po pravé straně i gól padl tohoto prostoru. V 15.min.po kombinaci Ngo-M.Haas si Chvátal posunul míč do vápna a zakončil po zemi k tyči- vedeme 1:0. Na levé straně si v úvodu počínal aktivně Palivec,ale bez efektu .Domácí kombinaci příliš nevyznávají ,snaha o zakončení po dlouhých nákopech jim v prvním dějství nevychází.

To už se nedá říci o druhém poločase. My postupně ztrácíme aktivitu, domácí nás přetlačují v soubojích a okamžitě následuje vysoký míč do vápna.Naše defenzíva nakonec obstála, všichni se pocvičili ve vzdušných soubojích. Domácí ve snaze o vyrovnání otvírají hru a my dostáváme příležitosti k brejkům. Postupně se do sól dostávají Ngo, Jendruščák, Beňo.V dramatickém závěru se několikrát blýskl brankář Klíma, úplném závěru přežijeme dva přímé kopy z vápna a když v poslední minutě konečně po dalším brejku skóruje Beňo, je rozhodnuto. Body putují do Lázu.

Klíma – Mir.Čížek, Mich.Čížek,Palivec – Kabíček – Červenka(58.Lédl),Ngo,Chvátal,Jendruščák  -Bátovský,M.Haas(46.Beňo)