Shrnutí zimní přípravy 2013

Publikováno:

náhled tréninkPo skončení podzimní části soutěže jsme vlastně plynule přešli do přípravy na jaro.Páteční podvečery už tradičně patří tréninkům v hale na Březových horách.Později se k tomu přidávají středy v atletickém tunelu s tartanovou dráhou na 7.ZŠ.To vše proloženo přípravnými zápasy,vesměs na umělé trávě Spartaku Příbram. Více v článku….

Tradiční soustředění v šumavském Rejštejně se vydařilo.Nabírání kondice s využitím okolních svahů,zasněženého hřiště u místního autokempu a běžkařských tratí mezi Kvildou a Zadovem se určitě projeví v těžkých jarních duelech na trávníku.

V prvním „přáteláku“ s SK Jince byl soupeř o stupeň výš ,ale v prv ním poločase jsme sehráli důstojnou partii.SK Jince – Vrtule Láz   6 : 3 (3:2)

Dalším sokem v přípravě byl tradiční soupeř – SK Neumětely z berounského okresu.

Vrtule Láz  – SK Neumětely   6 : 3 (2:2),branky Beňo 3,Bátovský 2,Bělina.

V dalším duelu jsme se potkali s týmem,který bude zanedlouho soupeřem i v mistráku.Po vyrovnaném průběhu jsme těsně podlehli.

Vrtule Láz  –  Trhové  Dušníky  3 : 4 (2:2),branky Bátovský 2,Chvátal.

V následujícím utkání jsme zcela zbytečně prohráli s Rožmitálem,když jsme jsme neudrželi dvougólové vedení ve druhém poločase.

Vrtule Láz –  Rožmitál   3 : 4 (1:1),branky Beňo 2,Bělina.

V poslední přípravě nám dlouho trvalo,než jsme se prosadili proti soupeři z pražské 4.třídy.

Vrtule Láz  – Kytín  8 : 2(2:1),branky Lédl 2,Ngo 2,Bátovský,Kabíček, Červenka,J.Haas

Teď už jenom,aby nás počasí pustilo na hřiště….

Střelci přípravy: Bátovský 5, Beňo 5, Bělina 1, Chvátal 1, Lédl 2, Ngo 2, Kabíček 1, Červenka 1, J. Haas 1 – Údaje z prvního zápasu nejsou k dispozici

Doplnění L. Beňo

Zranění: Bohužel se příprava neobešla bez drobných či větších zranění. Nejvíce toto odnesl stabilní člen obrany Míra Čížek, který si na umělé trávě zřejmě přetrhl křížový vaz a v jarních bojích nás bude podporovat pouze z lavičky. Většina šrámů u ostatních hráčů by však měla být začátku jarní části sezóny vyléčena a tak se můžeme vydat vstříc bojům o jarní body téměř v plné síle.

Příchody a odchody: Tuto zimní přestávku nás nikdo neposílil a naše řady neoslabil žádný přestup, tudíž by se dalo říct, že tým bude hrát ve stejném složení jako na podzim.

Krtek Ferda z Rejštejna

Smolař zimní přípravy: Krtek Ferda, kterému Michal Čížek v Rejnštejně rozkopl perfektně zmrzlou střechu jeho domečku. Jak se později ukázalo, krtinec byl pevnější než Michalův palec a později i nehet, který musel dolů….. Jestli krtek Ferda zůstane na trénikovém hřišti i do příštího roku nevíme, v kuloárech se nicméně říká, že Michal pronesl větu. Buď já, nebo krtek……