B o h u t í n – L á z 3 : 0 (2:0)

Publikováno:

B o h u t í n – L á z  3 : 0 (2:0)

Tradiční derby, ještě letos opepřené postavením obou týmů v aktuální tabulce.Souboj prvního s druhým,přímý souboj o první místo.Co si víc přát?Ani rozhodčí to nepodcenili.Delegováni všichni tři,kéž by to tak bylo vždycky.

Ve vyrovnaném úvodu stojí za zmínku nepovedená dorážka Kabíčka po přímém kopu Bátovského a zajímavá kombinace uvnitř vápna,zakončená střelou Červenky.Ve 20.min.po nedorozumění stoperů vznikla nebezpečná situace před naší brankou,počínáme si nedůrazně a domác hráč nakonec ve skluzu dopravil míč do naší sítě- 1:0.Ve 30. ztrácí Lédl míč na půlicí čáře,domácí rychle přechází dopředu.Protihráč zamotal Palivcovi hlavu i končetiny a přesnou střelou po zemi na zadní tyč zvyšuje na 2:0.Nevzdáváme se,ve 35. přistál přesný centr od rohového praporku na hlavě Chvátala,dál pokračuje jen do brankářových rukavic.

Druhý poločas začal obří šancí.Po zblokované střele Kabíčka vyráží golman jen před sebe,dobíhající Červenka nedokázal přehodit ležícího brankáře.Místo snížení padl gól na druhé straně.Šebík poslal z rohu pokutového území vysoký míč před branku a k překvapení všech doplachtil až za záda Heřmana -3:0.Ve zbytku druhého poločasu domácí perfektní defenzívou nepřipouštějí změnu skóre a vyrážejí do nebezpečných kontrů.Naše akce jsou nedotažené,střely  z nepřipravených pozic vyplašily snad jen veverky v lese za brankou.

Hráčům se nedá vytknout nedostatek bojovnosti,ale snaha je málo.Tentokrát chybělo více klidu v koncovce,šancí jme měli dost.Soupeř byl produktivní a proto vyhrál.

B o h u t í n     – L á z       3 : 0 (2:0)

Heřman- Jendruščák, Mir.Čížek,Kolář ,Palivec – Červenka(80.J.Haas),Kabíček        Chvátal,Bátovský(45.Ngo) – Mich.Čížek,Lédl(70.M.Haas)