Pohár Láz A- Nový Knín „B“ 3 : 3 (1 :1)

Publikováno: 

Pohár Láz  A- Nový Knín „B“  3  :  3   (1 :1)

Ve 2.kole okresního fotbalového poháru jsme se utkali s „béčkem“ Nového Knína.Soupeř je účastníkem okresního přeboru a navíc je loňským vítězem poháru.Do utkání jsme vstoupili ležérně a ve 3.min. po sérii chyb se soupeř dostal k zahrání přímého kopu z nebezpečné vzdálenosti a přesně kopnutý míč skončil v horním růžku branky – 0:1.V 5.min. po nakrátko rozehraném rohu  a Chvátalově střele-centru podběhl brankář hostí míč a propustil ho do sítě – 1:1.Pak dvakrát v akci Bátovský – nejprve jeho střela trefila před brankou spoluhráče Beňa o chvíli později naopak těsně netrefila šibenici.Aktivní Beňo v 21.min získal napadáním míč, ocitl se sám před brankářem,ale sám se vytlačil do nepříznivého úhlu a minul levou tyč.

V závěru poločasu inkasovali žluté karty Chvátal a Ngo,zranil se Beňo.

Nástup do druhé půle se nám vydařil.Nejdríve M.Haas zdálky přeloboval vybíhajícího brankáře a  o chvíli později(60.)po rohu uklidil na zadní tyči míč do brány Bátovský.Jenže v 63. se dostali hosté po nenápadné akci od rohového praporku před branku a střelou po zemi na zadní tyč snížili-3:2.Dostali jsme se pod tlak,jen bráníme a Klíma musí předvádět několikrát své umění.Paradoxně se právě on dopustil v 80. chyby při zakládání protiútoku a N.Knín nabídku využil ke srovnání skóre.Až do konce se hraje nahoru-dolů,obě mužstva měla možnosti rozhodnout.

Nakonec rozhodly pokutové kopy.Bátovský v první sérii přestřelil,Jendruščák,Chvátal a M.Haas bezpečně proměnili.Hosté mezitím všechno dali.A když pak Kabíček tvrdou ranou doprostřed trefil brankáře bylo rozhodnuto.Postupuje Nový Knín

Klíma –  Mir.Čížek,Mich.Čížek,Palivec  –  Kabíček  –  Jendruščák,Chvátal,Ngo,Bátovský – M.Haas,Beňo(35.J.Haas)