Body Áčka i Béčka znovu zůstaly doma.

Publikováno:

Vrtule A – Narysov 4:2(0:1)

Vrtule B – Jince B 5:2 (2:0)

Body zůstaly doma,ale znovu se potvrdilo,že každý soupeř je těžký.Upřímně řečeno – nechápu,jak Narysov může být v současné době posledním týmem naší soutěže.Hosté se v Lázu představili jako důrazný,agresivně hrající soupeř,který nás donutil si sáhnout hodně hluboko do zásoby fyzických sil.A když navíc rozhodčí Máša ponechal hře volný průběh,bylo na hřiští rušno.Po půlhodině naší neplodné převahy se dostali jako první ke gólu hosté.Přetažený centr z naší pravé strany přeletěl všechny hráče s vyjímkou narysovského Chudého,který se obohatil o vstřelený gól.Přesná hlavička o zem přeskočila Klímu a zapadla do branky.Dál se nedařilo vstřelit branku,s blížícím se poločasem houstla atmosféra na hřišti i mezi diváky.
Druhý poločas se dlouho podobal první části.Narůstající převaha bez gólu.V 62 .min. po centru Červenky pálil Bátovský do břevna,míč se odrazil dolů,ale před brankovou čáru.A jak to bývá,okamžitě z protiútoku po nedorozumění Kolář-Klíma skóruje soupeř Chudým podruhé.V 67.po rohovém kopu zůstal ve vápně volný Hodermarský a hlavou snížil na 1:2.
V 70. po dalším rohu hosté jen slabě odkopli,míč vrátil Jendruščák hlavou zpět a Mich.Čížek hlavou přehodil brankáře.V 77. rozehrál Burian rychle po odpískaném faulu,Mich.Čížek si posunul do vápna a v koncovce se nemýlil – 3:2.V úplném závěru se hosté dostávali před naší branku,na druhé straně se množily naše brejkové situace.Jendruščák po dobrém napadání a M.Haas po brejku už mohli rozhodnout,ale pojistka přišla až v 93.po brejku dvojice Hodermarský – Červenka pojištujeme vítězství na 4:2.

L á z    –   N a r y s o v    4 : 2 (0:1)

Klíma – Mir. Čížek,Kolář,Hodermarský – Červenka,Chvátal(25.Burian),Jendruščák,Bátovský(70.Beňo) – Mich.Čížek,M.Haas