Vrtule se točí dál a dál. Pečice – Láz A 2:8 (2:2)

Publikováno:

Průběh prvního poločasu v Pečicích se dá zhodnotit jedním slovem – lehkomyslnost.Dvakrát jsme vedli,domácí dvakrát okamžitě vyrovnali.Ve 3.min.po rychlém kontru  s Haasem se Mich.Čížek objevil sám před brankářem a chladnokrevně zakončil.Hned po rozehrání se domácí dostali nejen k centru,ale i k zakončení z bezprostřední blízkosti,Průša srovnal na 1:1.
Ve 29. po kombinaci naší pravé strany prošel Chvátal s míčem téměř k brankové čáře,poslal  míč před branku a ten nakonec doplachtil až k zadní tyči a zapadl do branky – vedeme 2:1.
Už 32.min.přinesla opět změnu skóre.Domácí po dlouhém centru ze své levé strany opět dostali hodně volnosti v zakončení –zblízka pohodlně zakončil Řezáč – 2:2.Ve zbytku první půle se stalo několik kuriozit – ve39. nejprve góĺ Chvátala ,dodatečně odvolaný rozhodčím ve chvíli,kdy už všichni byli připraveni k rozehrání ve středovém kruhu. A ve43.Bátovský a Mich.Čížek se ve vzájemném „souboji“sami před brankou nemohli dohodnout,kdo má dát gól,až nevystřelil nikdo.
Hodnocení druhého dějství opět jedním slovem – koncert.Šancí nepočítaně,gólů taky dost.Domácí postupně zcela rezignovali a umožnili nám si zahrát kombinační pohledný fotbal.V 50.min.Mich.Čížek po průniku za obranu předložil před branku Haasovi -2:3.
V 52. si aktéři role vyměnili,Haas našel na přední tyči Mich.Čížka – lehká teč a 2:4.
V 58.opět v akci Mich.Čížek,nejprve zastaven skluzem,míč vybojoval zpět a přesným pasem napříč pokutovým územím objevil volného Červenku – 2:5.V 61.Červenka podruhé – vrátil do sítě předchozí střelu Haase do břevna 2:6.65.min.-sólo Chvátala přes několik hráčů ,zpětná přihrávka od brankové čáry a Maršík zvyšuje na 2:7.V 75.si udělal z protihráčů slalomové tyče Bátovský,podíval se a připravil tutovku pro Haase – 2:8.Pak už jsme to přeháněli s kombinacemi až do branky a tak už další góly nepadly.

P e č i c e    – L á z 2 : 8 (2 : 2)

Pištora – Mir.Čížek(46.Maršík),Kolář,Hodermarský- Kabíček – Červenka,Chvátal,Jendruščák,Bátovský –Mich.Čížek,M.Haas(75.Beňo)