Debakl v Kovohutích, aneb jak jsme spadli na zem

Publikováno:

Utkání na hřišti Kovohutí jsme sice začali poněkud vlažně,ale šance přesto přišly.V 6.min.po chybném vyběhnutí domácího golmana netrefil opuštěnou branku M.Haas,ale v 7.už byl Chvátal úspěšnější a střelou ze 16 m po zemi k tyči otevřel skóre. Více v článku

V 15.min.jsme si zhrávali s ohněm.Po ztrátě míče ve vlastní šestnáctce a v pokračující akci se domácí vehementně dožadovali odpískání penalty.Při další akci jsme už tolik štěstí neměli.Po akci z pravé strany uvolnil Juračka do šance svého spoluhráče a bylo to 1:1. Ve 22.jdeme opět do vedení  my.Po hezké kombinaci u pravé lajny se Lédl proháčkoval k brankové čáře,na pětnou přihravku naběhl Chvátal a nekompromisně zavěsil -1:2.Ve 24.dlouhý míč za obranu a přesné zakončení – 2:2.Tady začaly černé minuty našeho mužstva,které rozhodly utkání.Ve 30.prošel přetažený centr celým vápnem na volného hráče a od té chvíle prohráváme 3:2.

Zatím ještě stačíme odpovídat rychlými kontry.Červenka v jasné šanci ještě hledá před brankou spoluhráče.Bátovský po sólu ho našel,ale v ofsajdu.Ve 37.po přímém kopu ze strany nereaguje celá naši hráči na míč mezi obranu a brankáře a tři volní domácí si mohou jen vybrat,kdo vstřelí branku.Ve 39.po sérii prohraných soubojů ve středu hřiště se Juračka  z rohu pokutového území povedeným lobem trefil -5:2.A aby toho nebylo dost,ještě ve 44. po nedůrazném odkopu po předchozí střele se na vápně domácí hráč opřel do míče a s pomocí tyče je poločasové skóre definitivni – 6:2.

Ve druhé půli se sice snažíme dostat do šancí,ale domácí už pozorně brání a pokud už se dostaneme do náznaků přečíslení,brání nám vlastní zbrklost a nervozita z nepříznivého vývoje

utkání. Ve snaze s výsledkem něco udělat,se tlačíme dopředu všichni a riskujeme.Toho využívá v 63. opět Juračka a po sólu z poloviny hřistě pokořil Klímu posedmé.Utkání pro zranění nedohrál Bátovský,jak závažné to bude se ukáže později.

K o v o h u t ě     –    V r t u l e      7 :2   ( 6:2)

Klíma – Jendruščák,Čížek,Kabíček,M.Haas – Červenka,Chvátal,Ngo,Bátovský(86.Hanus)Lédl(80.Bělina),Beňo(75.J.Haas)