Podbrdské derby přerušila průtrž mračen

Publikováno:

laz vs bohutínPodbrdské derby úrovní hry nezklamalo,podstatným nedostatkem bylo jen to,že trvalo jen 58.minut.Vrtule se roztáčela v pomalejších otáčkách,hosté měli zpočátku více ze hry.Většina míčů hledala rychlíka Binara,toho však důrazný Palivec většinou úspěšně vymazal ze hry.

Náznaky šancí na obou stranách vznikaly spíš po chybách.První větší příležitostí byla dělovka Chvátala  po otočce z vápna,bohužel přesně do místa,kde stál brankář(28.min.).Následuje roh

a po teči Kabíčka zakončuje zblízka Čížek – 1:0.Hosté odpověděli střelou Binara z úhlu,která

trefila z boku tyč.Poslední minuty první půle patřily nám.Ve 38. po úniku Bátovského a ideální přihrávce netrefil Ngo branku a o minutu později byl stejný hráč ke gólu ještě blíž – míč nakonec zastavila tyčka.Ve 40. využívá Bátovský znovu své rychlosti,předkládá další lahůdkovou nabídku,několik našich nabíhajících hráčů se neshodlo a míč prošel mezi nimi.

V úvodu druhého poločasu po souboji tří hráčů odpískal rozhodčí Jarolímek ruku na naší straně, po poradě s asistentem sice nechal kopat přímý kop těsně před čárou pokutového území,stejně jsme byli potrestáni.Šíma  přes zeď a s přispěním silného protivětru trefil naší branku a srovnal na 1:1.

Pak se hlavní role ujalo počasí,proti bleskům,dešti a krupobití se opravdu hrát nedalo….

V r t u l e    –   B o h u t í n        1  :  1  ( 1 : 0 )        nedohráno

Heřman –M.Haas.Kabíček,Čížek,Palivec – Červenka,Chvátal,Burian,Bátovský –Lédl,Ngo

Zápas se bude opakovat 15.5.2013 od 17:00.