První odložený zápas jara Láz A – Milín B

Publikováno:

V odloženém zápase prvního jarního kola jsme hostili fotbalisty z Milína.Do vedení se dostáváme v 10.min. po dobře sehraném rychlém protiútoku. Beňo na půlící čáře unikl soupeři,přihrávka na Lédla a střela po zemi k tyči nás posílá do vedení.V 15.unikl  milínský hráč Jendruščákovi,navedl si míč do středu hřiště a umístil svou střelu na vzdálenější tyč – 1:1.Ve 20.po trestném kopu Buriana hlavičkuje Čížek zblízka do rukou brankáře.O čtyři minuty později něco podobného,ale ze hry-Červenka nadýchaným obloučkem na Lédla,hlavička v pádu- mimo branku.Ve 25.po střele Ngo neudržel brankář míč a pohotový Čížek ho uklidil do branky –2:1.

Druhý poločas začal dárkem od hostů z Milína.Lehkou střelu brankář překvapivě nezkrotil a Beňo už neměl problém se zakončením do prázdné branky –3:1.V následujících minutách promáchl v šanci Bělina,sólo z půlky hřiště nezakončil Ngo.V dalším průběhu hry jsme hodně pasivní,hluboko bráníme,neudržíme míč a jsme neustále pod tlakem.Omezujeme se jen na příležitostné brejky a jeden z nich vyšel jako v učebnici.Kolmice na Červenku,přesná přihrávka od lajny zpět na nabíhajícího Lédla a přesné zakončení – 4:1 60.min.V 68. posoudil rozhodčí Havránek faul Červenky ve skluzu jako penaltový a Obdržal z pokutového kopu snížil na 4:2.I nadále hrajeme nervozně,neurovnaně,V 70.po zbytečném faulu Palivce těsně před šestnáctkou,kopají hosté přímý kop a  Klíma s námahou vytěsňuje na roh.V závěru se  ještě jednou prosadil Lédl a hosté opět snížili na konečných 5:3.

V r t u l e      –    M i l í n „B“           5 : 3  (2:1)

Klíma –Jendruščák(46.Bělina),Kabíček,Čížek,Palivec – Červenka,Burian,Ngo,Bátovský –Beňo,Lédl