Doplnění reportáží z jarní části sezóny

Publikováno:

V článku naleznete doplnění jarních zápasů.

Láz – Tochovice B

Ve vyrovnaném utkání si vytvářela šance obě mužstva,hosté lepší kombinačně a ve standartních situacích,nám se poměrně dařily brejky,ale zakončení chybělo na obou stranách.Tochovice  hned zpočátku zahrozily po sérii rohů.Domácí se prosazovali po stranách,ale zakončovatel Lédl v koncovce dvakrát selhal.Ve 30. po pasu za obranu byl Klíma u míče pozdě,oblouček z prázdné branky vyhlavičkoval Šurik.Ve 33 .padla jediná naše branka v utkání .Po kombinaci od levé autové čáry se přes Červenku dostal míč k Ngo,který si dokázal ve vápně najít kousek volného místa a prudkou ranou pod břevno skóroval.Ve druhé půli několik našich nedotažených brejků,několik dobrých střel zdálky
na straně soupeře.Klíma se rozhodně nenudil a několikrát nás podržel.V 75.střílel ve skluzu J.Haas ve vyložené šanci,střela zblokována.V poslední minutě po sólu vypálil těsně nad břevno Bátovský.

Vrtule – Tochovice B          1 : 1 (1:1)
Klíma – Oktábec,Kabíček,Šurik,Palivec – Červenka,J.Haas,Ngo,Bátovský –Lédl,Bělina

Drahlín – Láz

V dohrávaném utkání v Drahlíně se zpočátku příležitosti střídaly rovnoměrně na obou stranách.Naše šance:po úniku Buriana a přihrávce před branku promáchl Beňo,později po rohu Ngo nepřesně zakončoval ramenem Kabíček.První gól padl ve 29.min. po postupné kombinaci od střídaček do vápna a kolmé přihrávce je v šanci Ngo ,v klidu naznačil a pak obloučkem zakončil.V následující minutě si Palivec navedl míč na pravačku a z rohu pokutového území se krásně trefil na zadní tyč – 0 :2.Ve 40.min. po spolupráci Beňo-Ngo si střelec prvního gólu připravil míč na pravačku a umístěná střela po zemi k tyči byla nad síly domácího brankáře -0:3.

I druhý poločas začal dobře.V 54.po kvalitním presinku a přihrávce za obranu zakončil Beňo – 0-4. Až potud je všechno v pořádku.Co bylo dál je varování,jak to nejde a jak je možné ztratit jasné vedení.V 58.se nechal nesmyslně za protesty po neodpískaném,ale hlavně nepodstatném faulu na půlicí čáře,vyloučit Beňo. Ztrátu koncentrace na naší straně soupeř téměř okamžitě využil,nastřelená tyč a gól vzápětí postavil domácí na nohy.V 72.po ztrátě uprostřed hřistě a přenesení hry dostali domácí zblízka až do sítě- 2:4.V 78. opět dorážka zblízka a už je to jen 3:4.Domácím  v závěru přece jen chybí síly a na výsledku se už nic nezměnilo.

Bátovský – M.Haas,Šurik,Kabíček,Palivec – Červenka,J.Haas,Burian,Ngo –Beňo,Bělina

Rožmitál B – Láz

Posledním utkáním této sezony je dohrávka ze začátku soutěže s rožmitálským béčkem.

Domácí se rychle ujali vedení po proměněné penaltě ve 4.minutě za faul Kabíčka.Už v 8.min.po kolmici Buriana s přehledem zakončil Bátovský  – 1:1.Ve 25.přetažený centr zprava se nám podařilo hlavou sklepnout na Bátovského,jeho střelo brankář neudržel a dobíhající Ngo nás posílá do vedení -1:2.Povzbuzeni vedením začínáme přesněji kombinovat před pokutovým územím,míč si na střelu připravil Burian trefil přesně 1:3.Ani domácí nebyli bez příležitostí ke vstřelení branky.V prvním případě postupoval hráč od půlky sám na Heřmana,obstřelil ho,ale i branku. V druhé šanci se střela z úhlu otřela o tyč.Pak naše hra ztratila přesnost,snadno ztrácíme míče.Ve 37.po kolmici za obranu už domácí nabídku využili a snižují na 2:3.Ve 40.se nádherně z přímého kopu trefil do šibenice M.Haas a je to 2:4.Ve druhém poločase jsme pohrdli možnostmi na zvýšení náskoku(Ngo,Bátovský).Začínáme vodit míč,přícházejí ztráty a jednu takovou soupeř využil po střele z vápna ke snížení na 3:4. V hektickém závěru jsme dovolili soupeří v 86.vyrovnat -4:4.Vzápětí navíc po hrubé chybě běží domácí hráč sám na naší branku.Heřman na hranici vápna skvěle zasáhl.A vzápětí po přečíslení na druhé straně dáváme rozhodující gól na konečných 4:5.Šťastným střelcem je Bátovský.V nastavení se ještě domácí dostávají k přímému kopu z hranice šestnáctky.Tečovanou střelu zázračně nohou vyráží Heřman a je hrdinou utkání.

Rožmitál  B      –    Láz        4:5 (2:4)

Heřman – Jendruščák,Kabíček,Šurik,Palivec – Červenka,Burian,J.Haas,Bátovský –Ngo.Beňo