Výsledky letní přípravy

Publikováno:

V článku naleznete souhrn dvou zápasů letní přípravy.

Příprava s Tochovicemi se stává už tradicí a pravidelně se přesvědčujeme,že soupeři z vyšších soutěží dokáží využít nabídnuté chyby a to,co projde ve III.tř. se tady nepromíjí.Začali jsme aktivně, v 9.min.po Palivcově pasu za obranu prostřelil Ngo brankáře a dostal nás do vedení.Střelec prvním branky se v 16.min.proměnil v nahrávače.Na elegantní oblouček za obranu si naběhl Chvátal a s přehledem umístil – 2:0.Ve 21.po střele M.Haase se k odraženému míči dostal jako první opět Ngo a stav utkání je 3:0.Pak si vybíráme tradiční období ztráty koncentrace a zkušený soupeř to okamžitě využívá.Ve 33.a 37. dvakrát skóruje a je zpátky ve hře.Ve 38.už zase vedeme o dva .Dostáváme se rychlým útokem do rozhozené obrany.Kombinace M.Haas-Ngo,ztečovaná přihrávka se dostala do vápna a tam si míč našel Kabíček –4:2.

V 55. po nedorozumění v naší obraně je sníženo na 4:3.V62. jsme ztratili míč v nadějném protiútoku,najednou se situace změní na brejk soupeře do naší rozhozené obrany -4:4.V 70.průnik po straně,střela zblízka ještě vyražená Heřmanem,na opakovanou už nestačil – 4:5. V 78.Heřman vyboxoval centr před sebe,pak ale zbytečně dohrál soupeře a rozhodčí Sandr odpískal penaltu,ze které Tochovice uzavřeli gólový účet utkání – 4:6.

Láz – Tochovice     4:6  (4:2)

Heřman – M.Haas,Szabo,Čížek,Palivec – Červenka,Kabíček,Chvátal(J.Haas),Beňo(Bělina)-Jendruščák,Ngo

Bohutín – Láz

Narychlo ujednané přípravné utkání v Bohutíně nás zaskočilo.Termín kolidoval s nohejbalový turnajem v Lázu a tak se sestava lepila na poslední chvíli.Ve vyrovnaném prvním poločase se do vedení dostali domácí.V souboji jeden na jednoho nakonec M.Čížek podklouzl,domácí hráč se tak kolem něj dostal z úhlu do vápna a trefil šibenici Bátovského branky- ve23.min. 1:0.Ve 35.byl pronikající Bělina podražen brankářem a z penalty M.Čížek vyrovnává na 1:1.

O chvíli později Bělina dlouho udržel míč v pokutovém území proti přesile,nakonec dal pod sebe a Kabíček umístil přesně k tyči -1:2.

V 60.po chybně provedeném vhazování jsme nabídli míč soupeři a ten to využil – 2:2.V následující minutě po rohu naskočíli na centr společně Kabíček a M.Čížek,trochu se u toho postrkali,míč do branky poslala hlava M.Čížka – 2:3.V 75. jsme rychle rozehráli míč po sporné situaci před naším vápnem,Ngo se zleva natlačil do příznivějšího úhlu a pravačkou obstřelil golmana -2:4.

V závěru jsme pod tlakem,domácí se snaží o zkorigování výsledku,především Kuneš hodně zlobí,ale výsledek se už nezměnil. Pozn.Celý druhý poločas hrajeme v deseti.V první půli si pohostinsky zahrál Šourek,ale dohoda zněla jen na poločas.

Bohutín –  Láz   2: 4 (1:2)Bátovský –Hanus,M.Čížek,Šourek,Palivec – Červenka,J,Haas,Kabíček,Oktábec,Ngo – Bělina