Pohárové utkání – Láz A – Spartak Příbram B

Publikováno:

Generálkou před prvním utkáním je už tradičně zápas okresního fotbalového poháru.Letos byl naším soupeřem obhájce trofeje z loňska – béčko příbramského Spartaku. Více v článku…

Hosté začali suverénně,hned první pas za naši obranu a zaváhání J.Haase v brance je poslalo do vedení.Ve 39.po dlouhém Haasově výkopu se zleva probil do vápna Ngo a z těžkého úhlu překonal brankaře střelou po zemi – 1:1.

V úvodu druhé půle několik šancí na obou stranách,využita v 62. příležitost Spartaku.Dostálek se obtočil kolem Schöbla a polovysokou střelou dostal Spartak do vedení.Hosté kontrolují vývoj utkání,ale v poslední čtvrthodině jsme aktivní hrou získali tlak i šance.Střely Kabíčka zdálky i Čížkova hlava volaly po gólu.Ten přišel tři minuty před koncem si Červenka pohrál se soupeřovou obranou , nadýchaný oblouček před branku a pro Ngo už nebyl problém dopravit míč zblízka do sítě.Za stavu 2:2 se šlo na penalty.Po zajímavém průběhu,kdy Spartak v poslední sérii neproměnil Dostálkem „mečbol“se kopalo dál.Rozhodující penaltu za Vrtuli proměnil Hanus,pak Spartak nedal a Vrtule postupuje dál…

L á z   –  S p a r t a k „B“     2:2 (1:1)

J.Haas – M.Haas,Kabíček,Šurik(46.Schoebl),Szabo-Bělina(46.Červenka),Burian,Čížek,Beňo(75.Hanus) – Ngo,Oktábec