Druhé jarní domácí utkání proti Dolním Hbitů jsme zvládli

Publikováno:

PřátelákDruhé jarní utkání,podruhé na domácím hřišti druhé vítězství,podruhé tři vstřelené branky. Hlavně jsme se bodově dotáhli na týmy před námi a čelo tabulky se řádně vyrovnalo. Více v článku…..

Sobotní zápas  začali aktivněji hosté a když kopali v šesté minutě pátý roh, nebylo nám zrovna dobře. Klíma v brance se měl co otáčet a i díky Bátovskému, který vyhlavičkoval míč z brány, jsme nátlak hostů přestáli bez inkasovaného gólu. Postupně se hra vyrovnala a nebezpečné situace vznikaly především po akcích ze stran. Náš první gól vznikl po akci z pravé strany.K centru od Jendruščáka na bližší tyč se jako první protlačil Lédl a poslal nás do vedení. V závěru první půle se začalo na hřišti jiskřit, padaly i žluté karty, kdy hráči hostí několika nevybíravými zákroky „sestřelili“ naše hráče. Z naší strany však byly karty udělovány více za řeči, kuriozně i pro Bělinu na lavičce, který si tím i zavřel cestu v druhém poločase na hřiště.

Na druhý gól si diváci počkali do 61.min..Po krásné kolmici od Červenky obešel Beňo  brankáře hostí ,trefil však jen spojnici branky. Naštěstí se míč odrazil k dobíhajícímu Lédlovi a ten dopravil míč definitivně do branky 2 : 0. Hned po druhém gólu padla i červená karta za faul na pronikajícího Červenku, který se dostal do úniku na branku a hosté hráli od té chvíle v deseti.Z dalších možností stojí za připomenutí krásný volej Chvátala. V 70. minutě dostal Beňo přihrávku před velké vápno, narazil si s Burianem, který mu z první míč vrátil. Ten se v sólu zbavil vybíhajícího brankáře a tentokrát již tyč netrefil, stav se tedy měnil na 3 : 0. Pak ještě v podobné situaci neuspěl Červenka. V 77.byl už Červenka úspěšný-bohužel však stejnojmenný hráč soupeře.Nezareagovali jsme včas na rychlé rozehrání přímého kopu a hostující útočník blafákem zmátl Klímu a snížil na konečných 3:1.

Sestava: Klíma – Jendruščák,Čížek Michal, Kabíček, Palivec- Červenka (Hanusz), Ngo (Burian), Chvátal, Bátovský – Beňo, Lédl (Haas)