Na jaře zůstáváváme stále neporaženi i po zápase v derby. Bohutín A – Láz A 1:2 (0:2)

Publikováno:

Pro příznivce Bohutína  a Lázu je to utkání roku. Hecování před zápasem i během něj. Zkrátka derby se vším všudy.

Od první minuty měli víc důvodů ke spokojenosti ti z „lázského kotle“.Ve 2.minutě pronikl po levé straně až do vápna Hodermarský,připravil palebnou pozici Mich.Čížkovi,který trefil

jen levou tyčku.O minutu později už to bylo na tyče 2:0.M.Haas si všiml,že domácí brankář je daleko z branky,přehodil ho a míč se zastavil znova na tyči.V 15.min.M.Haas z místa přímo před naší střídačkou vysokým obloukem přehodil brankáře a dostal Láz do vedení 1:0.

Hned v 16.min. po faulu na Mich.Čížka v pokutovém území se kopala penalta.Provedení se nakonec ujal sám postižený.Brankář domácích jeho střelu zneškodnil,ale rozhodčí nechal kop  opakovat za předčasné vběhnutí do vápna.Reparát se Mich.Čížkovi už vydařil –v 17.minutě

vedeme 2:0.Ve 25:min.označkovali konstrukci branky i domácí.Po našem nepovedeném pokusu o ofsajd-systém nastřelil bohutínský útočník břevno branky.

Začátek druhé půle nás opět zastihl nepřipravené na důraznější hru domácích.Teprve od 10.minuty jsme vyrovnali hru.Šance Mich.Čížka po přetaženém centru ani následující po rohu

však zůstaly nevyužity.V 70.minutě se zaskvěl Heřman,který fantasticky zabránil gólu v situaci,při které na něj postupovali osamoceně dva domácí hráči.Až sedm minut před koncem nestačil na ránu Kuneše zblízka.Předcházel tomu náš nedůraz v soubojích u postranní čáry ,domácí přenesli hru před branku na neobsazeného hráče.V úplném závěru mohl výsledek pojistit Červenka,ale po brejku do otevřené obrany z dobré pozice přestřelil.

B o h u t í n  –   L á z      1: 2 ( 0:2)

Heřman – Mir.Čížek,Kolář,Hodermarský (70.Palivec) –Kabíček – Červenka.Jendruščák.Burian,Bátovský (40.Chvátal) – M.Haas,Mich.Čížek