Příspěvek do Lázských listů.

Publikováno: 

Sokol Vrtule Láz

V úvodu musím zhodnotit naše účinkování v jarní části III. třídy sk. A. Skončili jsme na pěkném čtvrtém místě s 48 body – 15 vítězství, 3 remízy a 8 porážek, skóre 86:46. Nejvíc branek vstřelil Lukáš Bátovský (21), následovaný Václavem Seifrtem (16) a Michalem Čížkem (12). Naše hra byla většinou velmi dobrá, ale byly i chvíle, kdy se „na to nedalo koukat“ a porážky takovouto hrou zaviněné trenér těžce nesl. Naši skalní příznivci jezdili na všechny zápasy, takže atmosféra některých „venkovních“ utkání připomínala domácí prostředí, za což  moc děkujeme. Do nového soutěžního ročníku 2016/17 jsme přihlásili A a B mužstvo, s tím, že nebude-li dost hráčů do B mužstva, odhlásíme ho. Před novým ročníkem také musíme vyřešit post trenéra, protože nám Václav Pravda, kterému patří za jeho služby velký dík, oznámil, že končí. Do nového ročníku mladší přípravky jsme též po dlouhém váhání přihlásili naše Vrtuláčky. Jejich tým potřebujeme rozšířit o další malé fotbalisty, proto bychom velmi  uvítali, kdyby nám rodiče hlavně Lázských dětí v tomto úsilí pomohli a své ratolesti ročníku 2008–2011 do tohoto družstva přihlásili. Kontaktní osobou je Martin Bezouška nebo na stránkách vrtulacek.webnode.cz/.

Pokud jde o prázdninové akce, připravujeme na pouťovou sobotu 23. 7. od 15:00 sportovní odpoledne. Hřiště by mělo patřit nejen všem současným fotbalistům, ale i těm, kteří už aktivní činnosti zanechali. V úvodu proběhne utkání Vrtuláčků, v jednání je utkání žen a pak tradiční mač – ženatí vs. svobodní. Zakončením akce na hřišti bude společenský večer organizovaný za spoluúčasti Vrtule a SDH Láz. Přijďte se pobavit.

Už tradiční Lázský bodlo proběhne na hřišti týden nato 30. července, tentokrát pod záštitou České unie sportu. Na této sportovní události celookresního formátu budou vítáni všichni příznivci malého fotbalu. Další tradiční prázdninová akce – Nohejbalový turnaj, se na lázském hřišti uskuteční 20. srpna. Na tuto akci zveme nejen hráče nohejbalu, ale i jejich fanoušky.