První mistrovské utkání

Publikováno:

Na první mistrovské utkání jsme 23. 3. 2019 zajeli na hřiště Sokola Nečín. Nečín okupoval 3. příčku po podzimní části sezóny tabulky. Počasí bylo ideální. Jen náš výkon byl poněkud chaotický,  ovlivněný také lavičkou, kde jsme neměli nikoho na vystřídání. Již v 5. minutě jsme inkasovali branku po chybě na pravé straně hřiště. Soupeř byl aktivnější a druhou branku jsme inkasovali v 29. minutě. Opět po chybách ve středu hřiště. Výkony našeho brankáře nezabránily ani třetí brance v 35. minutě. Branky domácích padaly po chybách našich hráčů (nedůraznost, pozdní přístup k protivníkovi). Poločas byl pro nás dost žalostný, ale řekli jsme si, že se pokusíme něco s výsledkem udělat. To se nám v celku dařilo, ale žalostná koncovka tomu nepomohla. A tak domácí v 67. minutě potvrdili svoji převahu a výsledek utkání stanovili na konečných 4:0. My už jsme neměli sílu na zvrat. S 11 hráči se to hrát nedá. Snad si spravíme chuť v sobotu 30. 3. 2019 na domácím hřišti s TJ Ligmetem Milín. Podpořte náš tým.