Láz – Pečice

Publikováno:

Celonoční déšť udělal z našeho hřiště nasáklou houbu a už před utkáním bylojasné,že kombinace za těchto podmínek by dělala problém i Barceloně.Víc než zrádný terén nás překvapil soupeř z Pečic.Zjednodušeně se dá říci: dva rohové kopy,dvě chyby brankáře Heřmana,dva góly.Soupeř vedl v 11.min. 2:0 a bylo na nás ,co s tím.Většinou marné dobývání soupeřovy branky nebo zoufalé pokusy ze třiceti metrů. Až  v poslední minutě poločasu po pohledné kombinaci zprava Červenka-Jendruščák-Lédl se střela ujala  –1:2 .

V druhé půli se hosté zcela zatáhli a do zhuštěné obrany jsme se nedokázali prosadit.Nepovedené utkání skončilo porážkou  a šance na případný postup se rozplývají.

Heřman – Jendruščák,Kabíček,Čížek,Palivec-Červenka,Burian,Chvátal,Ngo –Beňo,Lédl