M í l í n „B“- Lá z A 0:2 (0.1)

Publikováno:

M í l í n  „B“- Lá z  A 0:2 (0.1)

Nová sezona pro nás začala v Milíně a nutno podotknout,že to šlo hodně ztuha.V prvním poločase se hrál zcela vyrovnaný zápas.První se do šance dostali domácí v 21.min.,jejich útočník po průniku středem obstřelil vybíhajícího Klímu,ale i branku.Hned vzápětí měl z téměř stejné pozice gól na noze Palivec.Jeho „dělovka“  se však sotva odplížila k brankáři……….

V 25.min.vznikl po akci naší levé strany v pokutovém území obrovský závar,ani několik pokusů o dorážku neskočilo v brance.V 38.jsme neubránili při krátkém tlaku Milína ,přešli jsme do brejku.Už se zdálo,že Bátovský je vytlačen do nepříznivého úhlu,stačil ale  dát po zemi před branku,kde důsledný Ngo dostal míč zblízka do sítě – 1:0.Těsně před půlí ještě těsně přestřelil Chvátal.

Ve 49. se nepovedená střela Mich.Čížka z přímého kopu překvapila všechny včetně Palivce,který nedokázal zkrotit odražený míč těsně před brankou.Ve 2.poločase se domácí tlačili dopředu a poskytovali nám dostatek příležitostí k brejkům,bohužel dotáhnout je do konce se nedařilo.Naopak-v 65.byl domácí hráč najednou sám před brankářem Klímou,ten se ale nenechal překonat ani po trojnásobně opakované střele.V 75. opět štěstí na naší straně,Červenka odvrátil z brankové čáry po rohu,o dvě minuty později podběhl Klíma centr a za něj zaskočil na brankové čáře pro změnu Mir.Čížek.V 80. po kolmici na Červenku a jeho přesném centru trefil Palivec z voleje břevno,v následující akci opět centr Červenky a Beňo ve skluzu nedosáhl.Až v 83.pojišťujeme výsledek – po dalším přečíslení to vzal na sebe Chvátal a po dlouhém sólu zakončil tvrdou sřelou pod břevno – 2:0.

Klíma – Mir.Čížek,Mich.Čížek,Čajko – Kabíček – Červenka,Chvátal,Jendruščák,Bátovský – Palivec(85.J.Haas),Ngo(75.Beňo)