Sokol Vrtule Láz – Tochovice „B“ 2:1

Publikováno:

Od úvodní minuty jasná převaha domácích korunována zaslouženě třemi body.

1. POLOČAS
7. min. Průnik agilního L. Beňa, následný centr a střela Bezoušky těsně vedle tyče.
11. min. Dlouhý a chytrý aut J. Palivce, následná střela M. Čížka jen vedle hostující svatyně.
18. min. Hrubou chybu hostující obrany nevyužil M. Čížek, jeho střela končí opět vedle branky.
23. min. Po rychlém rozehrání P. Klímy pronikl. Fr. Čížek po levé straně, následný centr do pokutového území podběhl hostující gólman, osamocený L. Beňo nabídnuté příležitosti nevyužívá.
V téže minutě otevírá (netradičně hlavou) skóre velmi nabuzený Fr. Čížek – 1:0
28. min. Nevyužívá možnosti hodně aktivní L. Beňo, který znovu osamocen neproměňuje v gól centr M. Čížka.
Až v 31. minutě se k příležitosti skórovat dostávají i hosté. Nejprve ponechává pomezní rozhodčí bez povšimnutí metrový ofsajd, střela z úhlu naštěstí končí jen na tyči domácích.
O pár minut později (36. min) centruje do pokutového území velmi dobře hrající P. Hejduk, příležitost skórovat nevyužívá M. Šourek.
Ve 41. min. proniká průbojný J. Jindřich přes 3 hráče až do pokutového území, kde je faulován. Rozhodčí ukazuje na značku pokutového kopu a exekutor F. Čížek rozvlňuje síť podruhé.
Ve 43. min. vysunuje skvělou přihrávkou J. Bernášek rychlonohého L.Beňa, který přesprintoval soupeře a špičkou kopačky míjí slabým pokusem 3 tyče.
O dvě minuty později napřahuje L. Beňo, jeho střelu vyráží gólman hostů jen na rohový kop.
První rohový kop F. Čížka vykopává z prázdné branky hostující bek. Následný rohový kop Hejduka se ocitá na kopačce F. Čížka, jeho volej vyhlavičkovává z brankové čáry opět obrana hostů.
Ve 47. min dostává zbytečnou žlutou kartu Hejduk za řeči. Když už se rozhodčí chystal odpískat poločas, předvedl domácí J. Bernášek učebnicovou hrubku. P. Klíma míč před dotírajícím útočníkem nezasáhl a skóre je najednou jen o gól – 2:1

2.    POLOČAS
Ve 48. minutě má příležitost skórovat M. Čížek – jeho střelecký pokus končí v náručí hostujícího gólmana
Ve 49. min. proniká obranou hostů aktivní Jindřich, je faulován před pokutovým územím, k překvapení všech ponechává rozhodčí vše bez povšimnutí.
O pár minut později chybuje rozhodčí hned 2x, když likvidační zákroky na M. Šourka, resp. F. Čížka netrestá ani žlutou kartou.
V 56. min. proniká obranou M. Čížek, přihrává lépe postavenému Palivcovi, jeho střela končí těsně vedle branky Tochovic.
V 59. min zahrává rohový kop Fr. Čížek, jeho centr se ocitá u zcela volného M. Čížka, jeho pokus končí vysoko nad.
V 75. min. Chybuje podruhé v utkání J. Bernášek, který váhá při rozehrávce, hosté se už dostávají do brejkové šance, sám chybující musí faulovat a přerušit akci za cenu žluté karty.
V 76. min. vhazuje M. Bezouška dlouhý aut, míč se ocitá u střídajícího R. Matějky, jeho pokus končí jen na brankové konstrukci.
V 85. min. chybuje hlavní rozhodčí, když jasný aut pro domácí nepochopitelně posuzuje jako rohový kop, hosté z následné akce hlavičkují nad branku.
V 90. min nachází střídající Milan (Bača) Štofíra zcela osamoceného Matějku, jeho střelecký pokus hostující gólman s vypětím všech sil chytá.
V 91. min. střelecký pokus O. Řepíka končí vysoko nad.
V již nastaveném čase chybně v tísni zahrává j. Bernášek na rohový kop, ze kterého hosté naštěstí nic nevytěžili.
Utkání končí výhrou domácích, kteří si tři body za předvedenou hru zaslouží.